Nu verkrijgbaar: de NEO Baits Egg Connector!

(Persbericht) Al vrij snel nadat dit voorjaar de revolutionaire NEO Baits Fishing Eggs op de markt verschenen, bleek er een grote vraag te ontstaan naar een systeem waarmee je ook met zwaardere systemen en op grotere afstanden met de Fishing Eggs kunt vissen, zonder dat de zachte, eetbare eitjes  van de haak of hair vliegen.

 

Dat systeem is er nu; de Egg Connector! De Egg Connector is speciaal ontworpen voor de NEO Baits Fishing Eggs, maar is bovendien te gebruiken voor allerlei andere aassoorten. Het vissen met zacht aas is vanaf nu geen enkel probleem meer; De Egg Connector geeft je de zekerheid dat je haakaas altijd perfect op de hair blijft zitten!

 

Door de speciale spiraalvorm krijgt je haakaas de perfecte grip en is het gemakkelijk en snel te bevestigen. Door het handige oogje bovenaan is de Egg Connector met een simpele knoop te bevestigen aan de hair. Door het unieke ontwerp kun je je haakaas moeiteloos op de Egg Connector te draaien; stoppers zijn vanaf nu overbodig.

 

De Egg Connnector biedt de garantie dat het haakaas altijd perfect op de hair blijft zitten, zelfs bij verre worpen!

De Egg Connectors zijn vanaf nu verkrijgbaar bij de volgende NEO Baits Dealers:

Hengelsport Fauna (http://www.hengelsportfauna.nl/)

Hareco (http://www.harecohengelsport.nl/)

John Backers Hengelsport (http://www.johnbackershengelsport.nl/)

Fish Inn & Outdoor (www.fishinn.nl)

Flipper Hengelsport (www.flipperhengelsport.nl)

Raven Hengelsport (www.raven.nl)

Hengelsport Emmen (http://www.hengelsportemmen.nl/index.html)

Sielhorst hengelsport (http://www.sielhorsthengelsport.nl/)

Hengelsport Matton (http://www.hengelsportmatton.be/)

Buys Hengelsport bvba (http://www.buyshengelsport.be/)

 



Terug

07-07-2015
http://www.evezet.nl/cms/index.php/nl/
blank
http://www.topdobbers.nl
blank
http://www.petervdwillik.nl
blank
http://www.warmtekleding.nl/
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
http://www.hemuhengelsport.nl
blank
https://www.vanpelthengelsport.nl/startpagina
blank
http://www.jvbaits.nl
blank
http://www.frenkiesdobbers.nl
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
http://www.garbolino.fr
blank