Top 3 VVJ 2009 ongewijzigd

Afgelopen week zijn er wat betreft de top 3 weinig verschuivingen. De groep net achter de eerste drie heeft goed gebruikt gemaakt van de mogleijkheid om dichterbij te komen. Ook diverse vaste stokspecialisten deden afgelopen week goede zaken door goede prestaties tijdens de 2 topcompetitiewedstrijden aan het Kanaal door Voorne weg te zetten. 

Afgelopen week opgenomen resultaten in het klassement:

 Westergeest 18 April
Interland Ned-Bel 18 April
Assen 18 April
Hardenberg 18 April
Vlaardingen 18 April
Kanaal door Voorne 18 April
Kanaal door Voorne 19 April

Klassement Visser van het Jaar 2009 tot en met 19 april

Plaats Achternaam; Voorletters; Totaal; Behaalde resultaten    
1 Tamminga A 400 100 40 100 100 60
2 Hermsen R 380 60 80 60 100 60 20
3 Plekkenpol Jan W 380 60 80 100 100 40
4 Sanders Richard 360 100 100 20 80 60
5 Wulterkens F 340 100 80 60 100
6 Vlaanderen v (Ochten) G 320 60 80 100 80
7 Bulten J 300 40 80 80 100
8 Herman (Duitsland) S 300 40 100 80 80
9 Roubos (Nieuwegein) Arie 300 80 40 100 80
10 Braak ter  Andre 280 60 80 40 100
11 Vallenduuk J 280 100 80 100
12 Bruggen v/d H 260 20 100 60 80
13 Coenders D 260 80 80 100
14 Multem A 260 40 100 60 20 40
15 Boer de K 240 100 100 20 20
16 Multem 240 40 20 80 100
17 Larie de Dennis 220 80 40 100
18 Schaeken Harry 220 20 100 100
19 Sikkens E 220 80 100 40
20 Brandwijk E 200 40 60 100
21 Engel (Bergharen) S 200 100 80 20
22 Fuhler Wim 200 100 100
23 Kamerhuis Gert 200 20 100 80
24 Meel v W 200 80 20 20 80
25 Schaft vd Dirk 200 80 40 80
26 Spierings Jurgen 200 80 20 100
27 Yu (Wageningen) A 200 100 100
28 Aufdenhaer Bert 180 100 80
29 Boel Marcel 180 20 80 80
30 Fraiquin R 180 100 40 40
31 Gruppen Henk 180 80 100
32 Heuvel vd 180 100 80
33 Lam F 180 80 100
34 Leeuwen v W 180 80 100
35 Pansier W 180 100 80
36 Post T 180 40 40 80 20
37 Reede de V 180 80 100
38 Schuphof John 180 100 80
39 Verhoeckx Rien 180 60 80 40
40 Verra J 180 80 60 40
41 Vogel T 180 100 80
42 Wit de 180 100 80
43 Berg vd G 160 20 40 100
44 Geerlings G 160 60 100
45 Helm vd W 160 100 60
46 Hoogen vd E 160 80 80
47 Kaspers Arjan 160 80 20 60
48 Klop Arjan 160 60 100
49 Koekoek Roelof 160 100 60
50 Lieshout v (Helmond) P 160 80 80
51 Meer v/d Geert 160 100 60
52 Pols Nick 160 100 60
53 Profijt Arend 160 40 40 80
54 Puper J 160 60 100
55 Schimmel Ad 160 80 80
56 Veenstra (Harkema) Henk 160 60 100
57 Broess Jan 140 40 100
58 Burgmans M 140 60 60 20
59 Exter den Rene 140 100 40
60 Martens Dave 140 60 80
61 Nillissen P 140 80 60
62 Pellen J 140 100 40
63 Polder vd E 140 40 100
64 Velders GJ 140 60 60 20
65 Zekveld Jan 140 60 80
66 Zuidgeest G 140 40 20 80
67 Behonec G 120 20 100
68 Ekkelenkamp Dirk 120 100 20
69 Graaf de Rudi 120 20 100
70 Groot de G 120 60 20 40
71 Hakkers Henk 120 40 80
72 Koot Leo 120 20 100
73 Linde vd J 120 60 40 20
74 Renes W 120 20 100
75 Urselman   Fr  120 60 60
76 Valkenburg Jack 120 60 60
77 Aart Bart 100 100
78 Altena Stefan 100 100
79 Arp R 100 80 20
80 Beekhuizen (Renkum) G 100 100
81 Beneker Frans 100 100
82 Bergwerff 100 40 60
83 Boer den H 100 100
84 Brussel 100 100
85 Buiten B 100 100
86 Claessen (B) K 100 100
87 Dieren v Albert 100 80 20
88 Dijkstra R 100 100
89 Drenthen M 100 100
90 Ebbing 100 100
91 Evers Gerrit 100 40 60
92 Giethoorn Henk 100 100
93 Grijpstra Jan 100 100
94 Hilgenkamp Robert 100 100
95 Hofman M 100 100
96 Jacobs (B) D 100 100
97 Jongh de Ruud 100 100
98 Kleine-Schaars Loran 100 100
99 Koel E 100 100
100 Kooistra K 100 100
101 Kooistra J 100 100
102 Kortman Bertus 100 100
103 Labrie L 100 60 40
104 Lange de J 100 100
105 Lanjouw H 100 100
106 Marra Sipke 100 100
107 Meteren v (Tiel) T 100 100
108 Mik W 100 100
109 Molen v/d R 100 40 60
110 Musch Andre 100 80 20
111 Netten W 100 100
112 Pelgrim Theo 100 100
113 Pest te Martin 100 100
114 Renes Jan 100 100
115 Rensen J 100 40 60
116 Roos A 100 100
117 Rozendaal  100 60 40
118 Rubingh Roelof 100 100
119 Rutten Joep 100 100
120 Savekoul John 100 40 60
121 Schipper Andre 100 100
122 Slof E 100 100
123 Sluis vd S 100 100
124 Smeets G 100 20 80
125 Smit B 100 100
126 Snoeren Peter 100 80 20
127 Speek Aleid 100 100
128 Spijkers BJ 100 100
129 Stoel Willem 100 100
130 Tieben U 100 100
131 Tongerloo v William 100 40 60
132 Unen van Sj 100 100
133 Vasse J 100 100
134 Veer vd C 100 100
135 Velde van der R 100 100
136 Venderbos Aad 100 100
137 Verheijen 100 100
138 Vonk W 100 100
139 Vork J 100 20 80
140 Werd de Luc 100 100
141 Wessels George 100 100
142 Westra 100 100
143 Wilderink Joop 100 100
144 Wit de J 100 100
145 Wortelboer 100 100
146 Xhofleer W 100 40 60
147 Bies 80 80
148 Boer de Meindert 80 80
149 Bosch A 80 40 40
150 Broekhuizen Patrick 80 80
151 Bruin de  L 80 20 60
152 Chumman Dennis 80 20 60
153 Dijk v Frank 80 80
154 Dijk v   P 80 80
155 Dijk v (Zoelen) B 80 80
156 Dijk van Bart 80 60 20
157 Dirksen C 80 80
158 Doldersum Gijs 80 80
159 Duinen van 80 80
160 Engelen Michel 80 80
161 Goerke R 80 80
162 Hager Gooitzen 80 80
163 Harteman Marco 80 80
164 Heins H 80 80
165 Heyen Gunter 80 80
166 Hoefsmid T 80 80
167 Horstman Gunter 80 80
168 Hup Harry 80 80
169 Jacobs (B) 80 80
170 Jansen J 80 80
171 Kolk vd  Simon 80 80
172 Kooij J 80 80
173 Koops Jans Gerard 80 80
174 Krijgsman 80 80
175 Kruijf de E 80 80
176 Lapien Guido 80 80
177 Loves R 80 80
178 Maas N 80 80
179 Meijer (Zweelo) J 80 80
180 Mulder A 80 80
181 Oostra E 80 80
182 Oude Maatman H 80 80
183 Oudheusden J 80 80
184 Pal R 80 80
185 Plat B 80 80
186 Pluim(Tiel) F 80 80
187 Post Henk 80 80
188 Raven Willem 80 80
189 Rouw T 80 80
190 Schulingkamp Ben 80 80
191 Snijders B 80 80
192 Soeters B 80 80
193 Stadt vd Arnout 80 80
194 Stoop E 80 80
195 Surquin Christiaan 80 80
196 Swart Peter 80 80
197 Taal Marcel 80 40 40
198 Taks W 80 80
199 Tellingen v Geert 80 80
200 Torre vd Jaap 80 80
201 Veen van Dick 80 60 20
202 Vermeulen R 80 80
203 Vijgeboom H 80 80
204 Visser C 80 80
205 Wensveen Jos 80 80
206 Werf vd  Fabian 80 80
207 Zimmerman (BRD) G 80 80
208 Zwan vd A 80 40 20 20
209 Zwering M 80 80
210 Adriolo John 60 20 40
211 Aert N 60 60
212 Alfer D 60 60
213 Becker I 60 60
214 Beuker Ruud 60 60
215 Binsbergen v H 60 60
216 Blaauw T 60 60
217 Bloem 60 60
218 Bruijn de  Bep 60 60
219 Burgt van der R 60 60
220 Doornebal H 60 60
221 Eijnd v (Weesp) J 60 60
222 Funk 60 60
223 Garfe T 60 60
224 Gerrits J 60 60
225 Groot de Cor 60 60
226 Groot de Edwin 60 60
227 Gruis J 60 60
228 Heemskerk B 60 60
229 Hoefnagel T 60 60
230 Hofland R 60 60
231 Jansen Jan 60 60
232 Kalkman Cor 60 40 20
233 Keulen v Dirk 60 40 20
234 Koops J 60 60
235 Koppe Hans 60 60
236 Kuilder J 60 60
237 Kuyper de A 60 60
238 Laken vd Arie 60 60
239 Leeuwen v Erwin 60 60
240 Leyrik Theo 60 20 40
241 Marijt K 60 60
242 Meulman Wim 60 60
243 Mol S 60 60
244 Mozes K 60 60
245 Mulder E 60 20 40
246 Nannings Ronald 60 60
247 Nijhof (Zutphen) H 60 60
248 Noll F 60 60
249 Pander R 60 60
250 Pater  R 60 60
251 Rietdijk C 60 60
252 Roeffen C 60 60
253 Roskam Henk 60 60
254 Roubos (Nieuwegein) John 60 60
255 Schaik van J 60 60
256 Scheel J 60 60
257 Schipper B 60 60
258 Schutte (Uelsen) H 60 60
259 Sluiter H 60 60
260 Snijders S 60 60
261 Snijders J 60 60
262 Steenvoorden F 60 60
263 Stevens Jan 60 60
264 Steyvers Ron 60 60
265 Tijssen E 60 60
266 Til van Henk 60 60
267 Tolkamp R 60 60
268 Veer van der (Warnsveld) H 60 60
269 Vegt vd Toon 60 60
270 Ven vd M 60 60
271 Vermeulen (B) Dirk 60 60
272 Vink de Peter 60 60
273 Vliermaat H 60 60
274 Voort K 60 60
275 Waelderen v (B) Frank 60 60
276 Wagensveld J 60 60
277 Weerde vd F 60 60
278 Wessel C 60 60
279 Wissink Nick 60 60
280 Witte de  Geert 60 60
281 Wolters M 60 60
282 Aarts Johan 40 40
283 Albers Piet 40 40
284 Bastianen J 40 40
285 Bemmel Oscar 40 40
286 Berg vd Ben 40 40
287 Blanken 40 40
288 Blijderveen v (Ochten) P 40 40
289 Bousma J 40 40
290 Dekker Ab 40 40
291 Dibbets D 40 40
292 Dubbers G 40 40
293 Duijvenbode van Dirk 40 40
294 Floren (B) J 40 40
295 Frankeberg 40 40
296 Fransen (Baarlo) J 40 20 20
297 Friederichs Dieter 40 40
298 Gerwen v Bert 40 40
299 Goksen A 40 40
300 Gulpen Noel 40 40
301 Haarmans E 40 40
302 Harteman 40 40
303 Harteman (Tiel) R 40 40
304 Hattem v H 40 40
305 Heijden vd Sander 40 40
306 Hendriks R 40 40
307 Hendriksen J 40 40
308 Hoogedoorn G 40 40
309 Jacobs (Mill) F 40 40
310 Jagersma H 40 40
311 Jansen F 40 40
312 Janssen J 40 40
313 Jong de  Tonnie 40 40
314 Jongstra E 40 40
315 Joode de E 40 40
316 Joosten Reinald 40 40
317 Klop D 40 40
318 Korf C 40 40
319 Kors Harm 40 40
320 Kosters Jos 40 40
321 Krabbendam J 40 40
322 Laan Sj 40 40
323 Morgner M 40 40
324 Mulder P 40 20 20
325 Nes Patrick 40 40
326 Nijland E 40 40
327 Osch van M 40 40
328 Pelgrim M 40 40
329 Pluim Arnold 40 40
330 Postma 40 40
331 Reuvers R 40 40
332 Rijerkerk Cees 40 40
333 Ronde de  F 40 40
334 Schaft vd Frank 40 40
335 Schaft vd Cees 40 40
336 Schoonbeek Erik 40 40
337 Smidt 40 40
338 Smit  40 40
339 Smit (Vroomshoop) W 40 40
340 Snoeren J 40 40
341 Tempelman J 40 40
342 Veldink Jan 40 40
343 Verhoef C 40 40
344 Verhoeven Stefan 40 40
345 Vos (Hoogeveen) J 40 40
346 Warbout Peter 40 40
347 Wesselink (Bergentheim) J 40 40
348 Wesselink (Hardenberg) 40 40
349 Wesstra Auke 40 40
350 Wiechers Bart 40 40
351 Woude vd Elzo 40 40
352 Yu (Wageningen) Fr 40 40
353 Bakker Warner 20 20
354 Bakkernes 20 20
355 Bastiaans Jos 20 20
356 Bekkema 20 20
357 Berg vd R 20 20
358 Bergmans M 20 20
359 Berkel v Frans 20 20
360 Brink B 20 20
361 Brink A 20 20
362 Brink vd H 20 20
363 Brummelman R 20 20
364 Cox G 20 20
365 Dam v K 20 20
366 Deinzen v E 20 20
367 Dijkema Lute 20 20
368 Dimmendaal Henk 20 20
369 Eck v Ben 20 20
370 Haan den J 20 20
371 Haas de (Weiteveen) R 20 20
372 Hofstra A 20 20
373 Hofstra 20 20
374 Homan P 20 20
375 Huberts (Meppel) 20 20
376 Huizingh Harris 20 20
377 Huybrechtse R 20 20
378 Ijdo Sjaak 20 20
379 Jacobs (Nuis) Geert 20 20
380 Jansen H 20 20
381 Jansen (Meppel) Rob  20 20
382 Kerkdijk J 20 20
383 Knevel E 20 20
384 Lagarde Edwin 20 20
385 Lieshout v   Jozef 20 20
386 Lucasen X 20 20
387 Luyck v (B) Karel 20 20
388 Martens Cor 20 20
389 Martens H 20 20
390 Meel v Anton 20 20
391 Middelkoop W 20 20
392 Mombarg Arno  20 20
393 Nijhof (Tiel) H 20 20
394 Nijzink J 20 20
395 Oldebeuving O 20 20
396 Postema Henk 20 20
397 Potze N 20 20
398 Pullen J 20 20
399 Schievink M 20 20
400 Scholten H 20 20
401 Schopmeier Z 20 20
402 Seegers Tonnie 20 20
403 Seinstra D 20 20
404 Smits S 20 20
405 Snip H 20 20
406 Spierings Jan 20 20
407 Steilaart (Maarsen) R 20 20
408 Vallen  John 20 20
409 Velde vd (Vroomshoop) C 20 20
410 Veldhuis Hans 20 20
411 Versseveld H 20 20
412 Voors A 20 20
413 Wal vd H 20 20
414 Wanrooij van G 20 20
415 Warbout Stefan 20 20
416 Westera Harm Jan 20 20
417 Willik vd Peter 20 20
418 Wind Erick 20 20
419 Zoetekouw A 20 20



Terug

24-04-2009
https://www.vanpelthengelsport.nl/startpagina
blank
http://www.topdobbers.nl
blank
http://www.warmtekleding.nl/
blank
http://www.hemuhengelsport.nl
blank
http://www.evezet.nl/cms/index.php/nl/
blank
http://www.jvbaits.nl
blank
http://www.petervdwillik.nl
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
http://www.frenkiesdobbers.nl
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
http://www.garbolino.fr
blank