Tammenga in de gele trui

 Ook deze week blijft A Tammenga het goed doen in de Visser van het Jaar. Met 400 punten voert hij voor de 3de week in successie het klassement aan.  R. Hermsen komt met 380 punten nu wel goed in de buurt en heeft nog 20 punten te gaan om de koppositie over te nemen. Jan Willem Plekkenpol maakt de eerste drie vol en staat met 340 punten op 3.

Afgelopen week opgenomen resultaten in de Vissr van het Jaar:

Tiel Zaterdag 11 april
Steenwijk 11 april
Kanaal door Voorne 12 april
Hennie Kruidenier Hengelo 13 april
Blinqi Verpa Cup 13 april

Venlo 13 april

Klassement tot en met 13 april

Plaats Achternaam; Voorletters; Totaal; Behaalde resultaten    
1 Tamminga A 400 100 40 100 100 60
2 Hermsen R 380 60 80 60 100 60 20
3 Plekkenpol Jan W 340 60 80 100 100
4 Vlaanderen v (Ochten) G 320 60 80 100 80
5 Bulten J 300 40 80 80 100
6 Herman (Duitsland) S 300 40 100 80 80
7 Sanders Richard 300 100 100 20 80
8 Vallenduuk J 280 100 80 100
9 Boer de K 240 100 100 20 20
10 Multem 240 40 20 80 100
11 Wulterkens F 240 100 80 60
12 Larie de Dennis 220 80 40 100
13 Multem A 220 40 100 60 20
14 Roubos (Nieuwegein) Arie 220 80 40 100
15 Brandwijk E 200 40 60 100
16 Engel (Bergharen) S 200 100 80 20
17 Schaft vd Dirk 200 80 40 80
18 Spierings Jurgen 200 80 20 100
19 Aufdenhaer Bert 180 100 80
20 Braak ter  Andre 180 60 80 40
21 Bruggen v/d H 180 20 100 60
22 Fraiquin R 180 100 40 40
23 Heuvel vd 180 100 80
24 Lam F 180 80 100
25 Leeuwen v W 180 80 100
26 Pansier W 180 100 80
27 Reede de V 180 80 100
28 Schuphof John 180 100 80
29 Sikkens E 180 80 100
30 Verra J 180 80 60 40
31 Vogel T 180 100 80
32 Wit de 180 100 80
33 Berg vd G 160 20 40 100
34 Coenders D 160 80 80
35 Geerlings G 160 60 100
36 Helm vd W 160 100 60
37 Kaspers Arjan 160 80 20 60
38 Klop Arjan 160 60 100
39 Koekoek Roelof 160 100 60
40 Meer v/d Geert 160 100 60
41 Post T 160 40 40 80
42 Profijt Arend 160 40 40 80
43 Puper J 160 60 100
44 Schimmel Ad 160 80 80
45 Veenstra (Harkema) Henk 160 60 100
46 Broess Jan 140 40 100
47 Exter den Rene 140 100 40
48 Martens Dave 140 60 80
49 Pellen J 140 100 40
50 Polder vd E 140 40 100
51 Velders GJ 140 60 60 20
52 Verhoeckx Rien 140 60 80
53 Yu (Wageningen) Fr 140 40 100
54 Zekveld Jan 140 60 80
55 Zuidgeest G 140 40 20 80
56 Behonec G 120 20 100
57 Burgmans M 120 60 60
58 Graaf de Rudi 120 20 100
59 Groot de G 120 60 20 40
60 Kamerhuis Gert 120 20 100
61 Koot Leo 120 20 100
62 Meel v W 120 80 20 20
63 Renes W 120 20 100
64 Schaeken Harry 120 20 100
65 Urselman   Fr  120 60 60
66 Aart Bart 100 100
67 Arp R 100 80 20
68 Beekhuizen (Renkum) G 100 100
69 Beneker Frans 100 100
70 Boel Marcel 100 20 80
71 Boer den H 100 100
72 Brussel 100 100
73 Buiten B 100 100
74 Dieren v Albert 100 80 20
75 Drenthen M 100 100
76 Ekkelenkamp Dirk 100 100
77 Evers Gerrit 100 40 60
78 Giethoorn Henk 100 100
79 Hilgenkamp Robert 100 100
80 Hofman M 100 100
81 Kleine-Schaars Loran 100 100
82 Koel E 100 100
83 Kooistra K 100 100
84 Kortman Bertus 100 100
85 Labrie L 100 60 40
86 Lange de J 100 100
87 Lanjouw H 100 100
88 Linde vd J 100 60 40
89 Marra Sipke 100 100
90 Meteren v (Tiel) T 100 100
91 Mik W 100 100
92 Molen v/d R 100 40 60
93 Musch Andre 100 80 20
94 Netten W 100 100
95 Pest te Martin 100 100
96 Renes Jan 100 100
97 Rensen J 100 40 60
98 Roos A 100 100
99 Rozendaal  100 60 40
100 Rubingh Roelof 100 100
101 Rutten Joep 100 100
102 Schipper Andre 100 100
103 Slof E 100 100
104 Sluis vd S 100 100
105 Smeets G 100 20 80
106 Snoeren Peter 100 80 20
107 Speek Aleid 100 100
108 Stoel Willem 100 100
109 Tieben U 100 100
110 Unen van Sj 100 100
111 Vasse J 100 100
112 Veer vd C 100 100
113 Velde van der R 100 100
114 Verheijen 100 100
115 Vonk W 100 100
116 Vork J 100 20 80
117 Werd de Luc 100 100
118 Wilderink Joop 100 100
119 Wit de J 100 100
120 Xhofleer W 100 40 60
121 Yu (Wageningen) A 100 100
122 Bosch A 80 40 40
123 Bruin de  L 80 20 60
124 Chumman Dennis 80 20 60
125 Dijk v   P 80 80
126 Dijk v (Zoelen) B 80 80
127 Dijk van Bart 80 60 20
128 Dirksen C 80 80
129 Duinen van 80 80
130 Engelen Michel 80 80
131 Goerke R 80 80
132 Gruppen Henk 80 80
133 Harteman Marco 80 80
134 Heins H 80 80
135 Heyen Gunter 80 80
136 Hoefsmid T 80 80
137 Hoogen vd E 80 80
138 Horstman Gunter 80 80
139 Hup Harry 80 80
140 Kolk vd  Simon 80 80
141 Kooij J 80 80
142 Krijgsman 80 80
143 Kruijf de E 80 80
144 Lapien Guido 80 80
145 Lieshout v (Helmond) P 80 80
146 Loves R 80 80
147 Maas N 80 80
148 Meijer (Zweelo) J 80 80
149 Mulder A 80 80
150 Nillissen P 80 80
151 Oude Maatman H 80 80
152 Oudheusden J 80 80
153 Pal R 80 80
154 Plat B 80 80
155 Pluim(Tiel) F 80 80
156 Post Henk 80 80
157 Raven Willem 80 80
158 Rouw T 80 80
159 Schulingkamp Ben 80 80
160 Snijders B 80 80
161 Soeters B 80 80
162 Stadt vd Arnout 80 80
163 Stoop E 80 80
164 Swart Peter 80 80
165 Tellingen v Geert 80 80
166 Veen van Dick 80 60 20
167 Vermeulen R 80 80
168 Visser C 80 80
169 Wensveen Jos 80 80
170 Werf vd  Fabian 80 80
171 Zwan vd A 80 40 20 20
172 Zwering M 80 80
173 Aert N 60 60
174 Alfer D 60 60
175 Becker I 60 60
176 Beuker Ruud 60 60
177 Binsbergen v H 60 60
178 Bruijn de  Bep 60 60
179 Burgt van der R 60 60
180 Doornebal H 60 60
181 Eijnd v (Weesp) J 60 60
182 Funk 60 60
183 Garfe T 60 60
184 Gerrits J 60 60
185 Groot de Cor 60 60
186 Gruis J 60 60
187 Heemskerk B 60 60
188 Hoefnagel T 60 60
189 Hofland R 60 60
190 Jansen Jan 60 60
191 Kalkman Cor 60 40 20
192 Keulen v Dirk 60 40 20
193 Koops J 60 60
194 Kuyper de A 60 60
195 Leeuwen v Erwin 60 60
196 Leyrik Theo 60 20 40
197 Marijt K 60 60
198 Mol S 60 60
199 Mozes K 60 60
200 Mulder E 60 20 40
201 Nannings Ronald 60 60
202 Nijhof (Zutphen) H 60 60
203 Noll F 60 60
204 Rietdijk C 60 60
205 Roeffen C 60 60
206 Roskam Henk 60 60
207 Roubos (Nieuwegein) John 60 60
208 Schaik van J 60 60
209 Scheel J 60 60
210 Schipper B 60 60
211 Snijders S 60 60
212 Snijders J 60 60
213 Steenvoorden F 60 60
214 Stevens Jan 60 60
215 Tijssen E 60 60
216 Til van Henk 60 60
217 Tolkamp R 60 60
218 Veer van der (Warnsveld) H 60 60
219 Vegt vd Toon 60 60
220 Ven vd M 60 60
221 Vink de Peter 60 60
222 Vliermaat H 60 60
223 Voort K 60 60
224 Wagensveld J 60 60
225 Weerde vd F 60 60
226 Wessel C 60 60
227 Wissink Nick 60 60
228 Witte de  Geert 60 60
229 Albers Piet 40 40
230 Bemmel Oscar 40 40
231 Berg vd Ben 40 40
232 Bergwerff 40 40
233 Blanken 40 40
234 Blijderveen v (Ochten) P 40 40
235 Dekker Ab 40 40
236 Dibbets D 40 40
237 Dubbers G 40 40
238 Duijvenbode van Dirk 40 40
239 Frankeberg 40 40
240 Fransen (Baarlo) J 40 20 20
241 Gerwen v Bert 40 40
242 Goksen A 40 40
243 Gulpen Noel 40 40
244 Haarmans E 40 40
245 Hakkers Henk 40 40
246 Harteman 40 40
247 Harteman (Tiel) R 40 40
248 Hattem v H 40 40
249 Hendriksen J 40 40
250 Hoogedoorn G 40 40
251 Jacobs (Mill) F 40 40
252 Jansen F 40 40
253 Janssen J 40 40
254 Jongstra E 40 40
255 Joode de E 40 40
256 Klop D 40 40
257 Korf C 40 40
258 Kors Harm 40 40
259 Kosters Jos 40 40
260 Krabbendam J 40 40
261 Laan Sj 40 40
262 Morgner M 40 40
263 Mulder P 40 20 20
264 Nijland E 40 40
265 osch van M 40 40
266 Pelgrim M 40 40
267 Pluim Arnold 40 40
268 Postma 40 40
269 Reuvers R 40 40
270 Schaft vd Frank 40 40
271 Schaft vd Cees 40 40
272 Schoonbeek Erik 40 40
273 Smidt 40 40
274 Smit  40 40
275 Smit (Vroomshoop) W 40 40
276 Snoeren J 40 40
277 Taal Marcel 40 40
278 Tempelman J 40 40
279 Tongerloo v William 40 40
280 Veldink Jan 40 40
281 Verhoef C 40 40
282 Vos (Hoogeveen) J 40 40
283 Warbout Peter 40 40
284 Wesstra Auke 40 40
285 Wiechers Bart 40 40
286 Woude vd Elzo 40 40
287 Bakker Warner 20 20
288 Bakkernes 20 20
289 Bekkema 20 20
290 Berg vd R 20 20
291 Bergmans M 20 20
292 Brink B 20 20
293 Brink vd H 20 20
294 Brummelman R 20 20
295 Cox G 20 20
296 Dam v K 20 20
297 Deinzen v E 20 20
298 Dijkema Lute 20 20
299 Dimmendaal Henk 20 20
300 Eck v Ben 20 20
301 Haan den J 20 20
302 Haas de (Weiteveen) R 20 20
303 Hofstra A 20 20
304 Huizingh Harris 20 20
305 Huybrechtse R 20 20
306 Jansen (Meppel) Rob  20 20
307 Kerkdijk J 20 20
308 Knevel E 20 20
309 Lagarde Edwin 20 20
310 Lucasen X 20 20
311 Martens Cor 20 20
312 Martens H 20 20
313 Meel v Anton 20 20
314 Middelkoop W 20 20
315 Mombarg Arno  20 20
316 Nijhof (Tiel) H 20 20
317 Oldebeuving O 20 20
318 Postema Henk 20 20
319 Potze N 20 20
320 Pullen J 20 20
321 Schievink M 20 20
322 Scholten H 20 20
323 Seegers Tonnie 20 20
324 Smits S 20 20
325 Snip H 20 20
326 Steilaart (Maarsen) R 20 20
327 Vallen  John 20 20
328 Veldhuis Hans 20 20
329 Versseveld H 20 20
330 Voors A 20 20
331 Wal vd H 20 20
332 Warbout Stefan 20 20
333 Westera Harm Jan 20 20
334 Willik vd Peter 20 20
335 Zoetekouw A 20 20



Terug

18-04-2009
https://www.vanpelthengelsport.nl/startpagina
blank
http://www.garbolino.fr
blank
http://www.hemuhengelsport.nl
blank
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
http://www.jvbaits.nl
blank
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
http://www.petervdwillik.nl
blank
http://www.hengelsportfauna.nl/
blank
http://www.warmtekleding.nl/
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
http://www.frenkiesdobbers.nl
blank
http://www.evezet.nl
blank
http://www.topdobbers.nl
blank
http://www.fishmatrix.co.uk/
blank
http://www.fishcresta.eu
blank