Engelse FishOMania Qualifiers zijn bekend

In de UK zijn ze al weer druk in de weer met FishOMania 2020. De finale staat gepland voor 11 juli op Hayfield Lakes in Doncaster. In 2019 deed onze Carl Visser het fantastisch door in dit sterke veld een keurige 9de plaats mee naar huis te nemen.



De opzet van de Qualifiers wordt wat gewijzigd in 2020. Zo zijn er in de UK 18 Qualifiers en komen er in NL. B, D en Fr aparte Qualifiers waarbij er uit elk land uiteindelijk 1 deelnemer wordt toegelaten tot de FishOMania Finale op 11 juli. De enige deelnemers die op dit moment zeker zijn van deelname aan deze Finale zijn de huidige 2019 winnaar Andy Bennet en de 2019 winnaar bij de dames, Abbi Kendall.



De data en locaties van de UK Qualifiers zijn inmiddels bekend. De Qualifiers op het vaste land helaas nog niet. Je hoeft als Belg of Nederlander natuurlijk niet te wachten tot deze bekend zijn. Je kunt ook in de UK proberen om een ticket te pakken te krijgen

De tickets voor de UK Qualifiers worden verkocht via de angling Trust en gaan de verkoop in vanaf 5 november. Via deze link HERE kun je vanaf 10.00 gaan boeken. Voor £25 per Qualifier sta je op de lijst. Je kunt inschrijven voor zoveel wedstrijden als je wilt. Voorwaarde is natuurlijk wel dat de wedstrijd van je keuze niet “vol” zit.



2020 Fish‘O’Mania Qualifiers

Saturday 14th March – Tunnel Barn Farm, 150 pegs
Wednesday 18th March – Viaduct Fishery, 100 pegs
Saturday 21st March – Decoy Lakes, 120 pegs
Saturday 28th March – Heronbrook Fisheries, 110 pegs
Saturday 4th April – Viaduct Fishery, 120 pegs
Wednesday 15th April – Tunnel Barn Farm, 100 pegs
Saturday 18th April – Partridge Lakes, 150 pegs
Wednesday 29th April – Moorlands Farm, 100 pegs
Saturday, 2nd May – Monk Lakes, 100 pegs
Wednesday 13th May – Lindholme Lakes, 100 pegs
Saturday, 16th May – Larford Lakes, 120 pegs
Wednesday 20th May – Gold Valley Lakes, 100 pegs
Saturday 23rd May – Lindholme Lakes, 130 pegs
Saturday 30th May – Weston Pools, 100 pegs
Saturday 13th June – Woodland Lakes, 100 pegs
Wednesday 17th June – Partridge Lakes, 100 pegs
Saturday, 20th June – Lakeview Lakes, 100 pegs
Saturday 27th June – Woodland View, 100 pegs

 

 



Terug

03-11-2019
http://www.hemuhengelsport.nl
blank
http://www.jvbaits.nl
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
https://www.vanpelthengelsport.nl/startpagina
blank
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
http://www.frenkiesdobbers.nl
blank
http://www.topdobbers.nl
blank
http://www.warmtekleding.nl/
blank
http://www.petervdwillik.nl
blank
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
http://www.garbolino.fr
blank