Wout Versluis en John Vallenduuk winnen AHV Voorjaarscompetitie

  De voorspelde regen bleef, op een paar spetters na, uit afgelopen weekend .De temperatuur ging iets omhoog en de wind werd minder, waardoor het toch nog goed toeven aan de Amstel tijdens de 4e en laatste dag van de door de Amsterdamse Hengelsport Vereniging georganiseerd Voorjaarscompetitie. Dat ook de vis wilde meewerken was een extra bonus: in totaal is vandaag ruim 1157 kg vis gevangen en was daarmee de beste van de 4 vwb de totaalvangst van 4000 kg! Het getuigd maar weer wat een geweldig viswaterde Amstel is!


Voor de laatste en beslissende dag waren er nog een 10-tal kanshebbers op de eindoverwinning: uiteindelijk gingen Wout Versluis en John Vallenduuk met 4 punten en 103.960 gr met de winst aan de haal, op de 2e plaats gevolg door Jack Valkenburg en Jan Renes met 88.140 gr en als 3e op het podium Arnout van de Stadt en Danny van de Ende met 6 punten en 102.260 gr. Van harte proficiat!!! Ook alle overige winnaars van dag- poule- en eindprijzen gefeliciteerd!

 De winnaars van de competitie Versluis-Vallenduuk stelden hun winst veilig door de overall en vakwinst in vak B met 38.760 gr. Vak C gingen Bos-Vork met 34.400 gr, vak A ging naar Pansier-Hermsen met 33.900 gr en tenslotte vak D was een prooi voor Valkenburg-J. Renes met 31.340 gr.

 

Met  groeten,

Cor Schenk


Uitslag van de 4e wedstrijd      
         
VAK A        
nr. Koppelnaam gewicht pnt. poule
A1 Damveld G. - Schaft vd N. 31000 2  
A2 Pansier W. - Hermsen R. 33900 1  
A3 Houtkamp V. - Houtkamp J. 19520 8  
A4 Schaft vd C. - Schaft vd F. 21300 5 poule
A5 Stadt vd A. - Ende vd D. 30520 3  
A6 Witte de G. - Vegt vd B. 8460 14  
A7 Oldenbeuving O. - Wessels G. 23720 4 poule
A8 Kraaij C. - Stijlaart R. 16940 9  
A9 Drie v. P. - Renes W. 13100 11  
A10 Nouris W. - Huiding H. 8340 15  
A11 Kooij J. - Berg M. 14360 10  
A12 Caers B. - Voort vd R. 20360 7 poule
A13 Multem André - Torre vd J. 6820 16  
A14 Kuus E. - Venne vd P. 12220 13  
A15 Arp R. - Wijk v. W. 12280 12  
A16 Verhoeff J. - Verhoeff Chr. 20900 6 poule
VAK B        
B17 Wassenberg T. - Jongh de Arie  22260 11  
B18 Oudheusden v. J. - Veer vd Chr. 15220 15  
B19 Cramer R. - Schaft vd D. 26720 6  
B20 Schimmel A. - Polder vd E. 28000 5 poule
B21 Bergman H. - Roskam H. 21340 13  
B22 Dibbets D. - Hekkers F. 11560 16  
B23 Jongh de Jan - Jongh de Arjan 24320 9  
B24 Geer vd Chr. - Weerdt vd H. 24700 7 poule
B25 Blokland R. - Wensveen J. 32540 3  
B26 Bijvoet J. - Bijvoet N. 24460 8 poule
B27 Schenk C. - Mieremet H. 36780 2  
B28 Versluis W. - Vallenduuk J. 38760 1  
B29 Kolk vd P. - Siebelink M. 22200 12  
B30 Stuijver R. - Spaans M. 15300 14  
B31 Kasteel v. K. - Sturm G. 23620 10 poule
B32 Boel M. - Behonek G. 32540 3  
VAK C        
C33 Bos P. - Vork J. 34400 1  
C34 Teunissen B. - Verhoeven Th. 21220 6 poule
C35 Til v. H. - Velders G. 21180 7  
C36 Cappellen v. W. - Kuijten J. 18180 10  
C37 Eijndt v. J. - Korput vd H. 20240 8  
C38 Janssen J. - As v. Th. 31440 2  
C39 Jongenotter R. - Endhoven H. 19500 9  
C40 Boer de K. - Mombarg A. 23720 4 poule
C41 Gruys J. - Oven v. R. 16500 13  
C42 Meel v. W. - Jochems P. 17460 11 poule
C43 Tom R. - Verra J. 17140 12  
C44 Muller W. - Kamp vd W. 0 16  
C45 Reus de R. - Wolf C de 30560 3  
C46 Groot de G. - Bergwerff P. 23480 5 poule
C47 Onderwater P. - Geerlings G. 13340 15  
C48 Hart `t Chr. - Stoorvogel R. 15860 14  
VAK D        
D49 Kalkman C. - Brom vd S. 0 16  
D50 Helfteren v. E. - Klop D. 12020 10 poule
D51 Duizer K. - Schaeken H. 24920 2  
D52 Kuyper de A. - Strien v. H. 0 16  
D53 Gerrits J. - Hendriksen J. 11860 11  
D54 Multem W. - Linde vd J. 15020 9  
D55 Helm vd W. - Burgmans M. 23860 3  
D56 Koopman P. - Steenvoorden F. 16080 8 poule
D57 Golstein J. - Golstein S. 11320 12  
D58 Nijkamp JW. - Pellen J. 23640 4 poule
D59 Boeters R. - Stap vd A. 9980 13  
D60 Brink vd H sr. - Brink vd H. jr. 17720 7  
D61 Ekkelenkamp D. - Maas N. 20160 6  
D62 Valkenburg J. - Renes J. 31340 1  
D63 Joode de E. - Hattem v. H. 21200 5 poule
D64 Halfschepel P. - Lamfers H. 0 16  

Eindklassement:


De stand na aftrek
nr. Koppelnaam stand  
    gew. pnt.
1 Versluis W. - Vallenduuk J. 103960 4
2 Valkenburg J. - Renes J. 88140 5
3 Stadt vd A. - Ende vd D. 102260 6
4 Kuus E. - Venne vd P. 107640 8
5 Tom R. - Verra J. 80100 8
6 Boel M. - Behonek G. 91480 9
7 Pansier W. - Hermsen R. 90840 9
8 Janssen J. - As v. Th. 77900 10
9 Damveld G. - Schaft vd N. 95710 11
10 Kooij J. - Berg M. 93020 12
11 Brink vd H sr. - Brink vd H. jr. 77700 12
12 Multem André - Torre vd J. 80520 13
13 Schimmel A. - Polder vd E. 86340 14
14 Schaft vd C. - Schaft vd F. 83380 14
15 Blokland R. - Wensveen J. 83340 14
16 Cramer R. - Schaft vd D. 81380 14
17 Joode de E. - Hattem v. H. 63900 14
18 Teunissen B. - Verhoeven Th. 63540 14
19 Kraaij C. - Stijlaart R. 89580 15
20 Reus de R. - Wolf C de 83640 15
21 Gerrits J. - Hendriksen J. 74160 15
22 Nijkamp JW. - Pellen J. 70080 15
23 Helm vd W. - Burgmans M. 69520 15
24 Boer de K. - Mombarg A. 75760 16
25 Multem W. - Linde vd J. 73500 16
26 Ekkelenkamp D. - Maas N. 64300 17
27 Duizer K. - Schaeken H. 55320 17
28 Meel v. W. - Jochems P. 70260 18
29 Bijvoet J. - Bijvoet N. 69900 18
30 Oldenbeuving O. - Wessels G. 83540 19
31 Oudheusden v. J. - Veer vd Chr. 71040 19
32 Bergman H. - Roskam H. 71440 20
33 Verhoeff J. - Verhoeff Chr. 61660 20
34 Kolk vd P. - Siebelink M. 79900 21
35 Groot de G. - Bergwerff P. 64360 21
36 Dibbets D. - Hekkers F. 60620 22
37 Koopman P. - Steenvoorden F. 58760 22
38 Schenk C. - Mieremet H. 78300 23
39 Kasteel v. K. - Sturm G. 74680 23
40 Jongh de Jan - Jongh de Arjan 68140 23
41 Bos P. - Vork J. 61020 23
42 Cappellen v. W. - Kuijten J. 57820 23
43 Eijndt v. J. - Korput vd H. 57760 25
44 Jongenotter R. - Endhoven H. 37760 25
45 Geer vd Chr. - Weerdt vd H. 59160 26
46 Arp R. - Wijk v. W. 50040 27
47 Boeters R. - Stap vd A. 46480 27
48 Hart `t Chr. - Stoorvogel R. 64500 28
49 Stuijver R. - Spaans M. 59440 28
50 Gruys J. - Oven v. R. 51520 28
51 Golstein J. - Golstein S. 41560 28
52 Til v. H. - Velders G. 46960 30
53 Caers B. - Voort vd R. 52460 31
54 Onderwater P. - Geerlings G. 51100 31
55 Kalkman C. - Brom vd S. 35560 31
56 Muller W. - Kamp vd W. 30500 33
57 Drie v. P. - Renes W. 34280 34
58 Halfschepel P. - Lamfers H. 31710 34
59 Houtkamp V. - Houtkamp J. 51780 35
60 Wassenberg T. - Jongh de Arie  47620 38
61 Witte de G. - Vegt vd B. 34440 38
62 Kuyper de A. - Strien v. H. 24900 39
63 Helfteren v. E. - Klop D. 29700 40
64 Nouris W. - Huiding H. 18880 45



 



Terug

29-04-2019
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
http://www.evezet.nl
blank
https://www.woutvanleeuwen.nl/
blank
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
https://www.vanpelthengelsport.nl/startpagina
blank
http://www.garbolino.fr
blank
http://www.johnkooijhengelsport.nl
blank
http://www.fishmatrix.co.uk/
blank
http://www.topdobbers.nl
blank
http://www.hemuhengelsport.nl
blank
http://www.jvbaits.nl
blank
http://www.hengelsportfauna.nl/
blank
http://www.petervdwillik.nl
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
http://www.frenkiesdobbers.nl
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
http://www.warmtekleding.nl/
blank